Zawsze jest czas na dobre wino

OD 1840 ROKU

Kreatorzy dobrego wina

Wino to więcej niż napój – to styl życia dla milionów ludzi na świecie. Podzielamy ten styl i pomagamy naszym klientom czerpać jak najwięcej z kultury winiarskiej poprzez edukację, podróże, ofertę win, spotkania z producentami, wydawnictwa, kulinaria itp. Wszystko w jednym miejscu.

Nasza duma

Wyróżnij się

Każdą nową markę wina kierowaną do sprzedaży wielokrotnie sprawdzamy i degustujemy. Najpierw w winiarni odwiedzanej przez naszych pracowników, potem w siedzibie firmy w gronie ekspertów oraz w trakcie sprzedaży, gdy kontrolujemy, czy czas ma wpływ na jakość produktu.

Oprócz winogron, cierpliwości i pasji:

  • Koncentrat winogronowy
  • Aromat
  • Węglan wapnia
  • Sproszkowana tanina
NASZE PRODUKTY

Wybierz z naszej oferty

Red Passion

280,00 zł - 750ml

The Signature

490,00 zł - 750ml

Blue Velvet

290,00 zł - 750ml

Dlaczego nasze wina?

Naturalne aromaty

Preferencje dotyczące wina są podobne do tych związanych z jedzeniem. Gusta, smaki są różne. Każdy z nas ma inne, co jest widoczne podczas degustacji.

Dobry smak

Wielu jest krytyków wina, opinii jego dotyczących, należy jednak samemu nauczyć się smakować ten napój i czerpać z tego przyjemność.

Bez dodatku siarczynów

Dobre wino to takie, które lubisz! Odnalezienie konkretnego wina, które kiedyś Ci smakowało, może graniczyć z cudem.

Idealne na romantyczną randkę

Nasza historia

W naszej ofercie posiadamy solidne i utytułowane wina od znanych producentów, ale także z pasją i wielką przyjemnością wyszukiwane i odkrywane dla polskiego rynku „perełki winiarskie” od małych producentów, często produkowane z autochtonicznych, zupełnie nieznanych u nas gron. Co roku wiele naszych win zdobywa nagrody i ważne wyróżnienia we Włoszech oraz na rozmaitych konkursach międzynarodowych. Naszych win nie można kupić w sklepach, co jest ważnym i dodatkowym atutem przy współpracy na rynku HORECA.

Są one znane i cenione wśród sommelierów i bywalców renomowanych restauracji w kraju. Brak pośredników pomiędzy nami a producentem umożliwia nam utrzymywanie przystępnych cen. Oprócz komponowania listy win do lokalu, proponujemy również wsparcie graficzne w postaci kart, standów czy plakatów promujących wybrane wina.

Kontakt z nami

Do Twojej dyspozycji

Aby w pełni docenić barwę, zapach i smak wina, trzeba o nim coś wiedzieć. Im większa wiedza, tym większa przyjemność. Dostarczamy tę wiedzę na wiele sposobów – poprzez kursy, warsztaty online, wspólne spotkania, imprezy, wydawnictwa

TOP